ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ АБІТУРІЄНТА

Нововведення та особливості вступної кампанії 2016 року

Пропонуємо Вам ознайомитись із новинами вступної кампанії 2016 року

  1. В 2016 році прийом до ДВНЗ "Донецький національний технічний університет" буде здійснюватись за новими спеціальностями згідно Постанови Кабінету Міністрів України №266 від 25 квітня 2015 року.
  2. Подача заяв для тих, хто вступає на 1 курс на основі атестата про повну загальну середню освіту, буде здійснюватись тільки в електронній формі. Абітурієнти зможуть здійснювати подачу заяв як вдома, так і в консультаційних центрах Донецького національного технчного університету (м. Красноармійськ, Костянтинівка, Артемівськ).
  3. В паперовій формі мають подавати заяви особи, які зазначені в розділі VIII, X, XI, XII Умов прийому в 2016 році, а також ті, що бажають подавати заяви на заочну форму навчання.
  4. Вступники мають можливість подати 15 заяв на 5 спеціальностей, за якими передбачені бюджетні місця. Тобто кількість ВНЗ не обмежується: абітурієнт може подати в 15 ВНЗ по одній спеціальності, або в 3 ВНЗ по 5 спеціальностей.
  5. Якщо вступник бажає навчатись за тією спеціальністю, за якою не передбачено бюджетних місць, то він може подавати не обмежену кількість заяв.
  6. Мінімальний прохідний бал залишається 100. Кількість ЗНО при вступі на будь-яку спеціальність – 3 . В 2016 році третій предмет вступник обирає із запропонованих Донецьким національним технічним університетом. Таблиця сертифікатів.
  7. Немає цільового прийому до ДонНТУ.
  8. Перехресний вступ тепер можливий і при вступі на освітній ступінь бакалавра на основі диплома молодшого спеціаліста. Перехресний вступ на освітній ступінь магістра та освітньо-кваліфікаційний рівень спеціаліста залишається.
  9. При вступі на освітньо-кваліфікаційний рівень спеціаліста та магістра необхідно здавати вступне випробування з іноземної мови.
  10. На другий курс мають право вступати особи, які вже навчаються в ДонНТУ не менше 1 року і не мають академічних боргів. Такі особи можуть вступати за іншою спеціальністю на іншу форму навчання. Наприклад, Ви навчаєтесь за спеціальністю «Гірництво» на 2-ому курсі денної форми навчання і бажаєте паралельно навчатись на спеціальності «Соціологія». В такому випадку, ви подаєте заявку на 2 курс спеціальності «соціологія» заочної форми навчання і проходите співбесіду.
Завантажити буклет(PDF)