Щодо поновлення студентів з Донецької та Луганської областей

До уваги студентів, як залишились на непідконтрольній українській владі території та не мали з тих чи інших причин можливості перевестись до іншого навчального закладу і продовжити здобуття вищої освіти на підконтрольній українській владі території:

відповідно до дозволу, наданого Міністерством освіти і науки України (лист №1/9-418 від 02.09.2015 р.), є можливість поновлення до складу студентів на підставі останніх актуальних відомостей, наявних в ЄДЕБО.

Термін на поновлення з 11.01.16 по 31.01.16.

Заяви приймаються в деканатах факультетів.

Размещено в Приймальна комісія.

2 комментария

1. Щодо рекомендацій до поновлення іноземних студентів, які навчалися у Донецькій та Луганській областях

• http://old.mon.gov.ua/ua/messages/35694-. Радимо звертатися до ВИШів у інших регіонах України щодо поновлення на навчання в них. у 2015-16 році дозвіл на навчання іноземних студентів не отримано